Unidom

Profesjonalne podejście

Nowoczesne technologie

Wspaniałe rezultaty

Firma P.W. UNIDOM s.c na bydgoskim rynku nieruchomości istnieje od 1994 roku

Od roku 2005 oferujemy kompleksową budowę domów. Nasza oferta szybko znalazła uznanie Klientów przyczyniając się do dynamicznego rozwoju firmy.

Image

Nasz największy kapitał to profesjonalizm i doświadczenie. Celem jest satysfakcja i bezpieczeństwo naszych Klientów.

Od początku działalności firmy postawiliśmy na „JAKOŚĆ”. Dotyczy to zarówno w doboru materiałów jak i sposobu prowadzenia prac budowlanych. Dewizy tej przestrzegamy po dziś dzień. Precyzja wykonania, wysokie walory estetyczne, oraz terminowość realizowanych inwestycji przyczyniły się do szybkiego rozwoju firmy i ugruntowania pozycji na lokalnym rynku budownictwa jednorodzinnego. W tym czasie stworzyliśmy zespół wyspecjalizowanych fachowców, który stał się gwarancją naszego profesjonalizmu. W przeciwieństwie do większości firm budowlanych posiadamy stałą ekipę fachowców, którzy budują z nami od lat. W naszej firmie nie ma miejsca dla przypadkowych podwykonawców. Nikt nie uczy się budowania na Państwa wymarzonym domu.

Wszystkie dotychczasowe inwestycje były realizowane ze środków własnych firmy. Podnosi to znacząco naszą wiarygodność jako solidnego wykonawcy, oraz pozwala oferować Państwu domy w bardzo przystępnych cenach.

Nasze domy wykonujemy w technologii murowanej, z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu surowych reżimów technologicznych i dbałości o środowisko naturalne.
Dzięki odpowiedniej izolacji termicznej gwarantujemy niskie koszty eksplotacji budynków, przez co oszczędzamy Państwa pieniądze przy zachowaniu maksymalnego komfortu.

Wszystkie domy posiadają świadectwo charakterystyki energetycznej budynku

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

UNIDOM